Krby Žatec

Co je v módě právě aktuální

by on 23. 4. 2021

Jste fanouškem riflových bund? Protože právě tento oblíbený kousek se v letošní jarní a letní sezóně vrací do našich šatníků. Módní trendy nabízejí různé styly, ale i mnoho možností, jak vybranou bundu nosit. Denim je klasika a džínové bundy byly klasicky modré. Ale samozřejmě móda přináší hlavně pestrost a rozhodně není nudná. Proto se můžeme těšit, jaké skvělé kousky v našich oblíbených e-shopech najdeme. Mezi nejnovější módní trendy se nám vrací také džínová bunda ve stylu 80. let. Je volného střihu s našitými kapsami a výraznými kovovými knoflíky. Tyto bundy mají mladistvý a osvěžující vzhled. Novinkou je, že je budeme nosit se sportovními topy a kraťasy. Je zřejmé, že vše musí být doplněno velmi designovou taškou.

Hitem sezóny jsou sandály

Letošní nejnovější módní trendy dámské obuvi pro nadcházející sezónu nám nabízejí obrovské množství sandálů. Vysoké, nízké, se středním podpatkem, s mnoha tkaničkami.
Často a rádi vidíme i v módě návrat zpět k přírodě, a proto v trendech nechybí sandály s použitím přírodních materiálů. Čím jsou sandály nápadnější, tím více musí být nohy upravené. Pouze tímto způsobem získáte požadovaný efekt. Dopřejte svým nohám řádnou péči a pohodlné, vzdušné a módní obutí.