Krby Žatec

Dovolená v Austrálii

by on 26. 9. 2020

Kde jinde zažít tolik krásy a míst, která oplývají romantikou než právě v Austrálii. Je pravdou, že v dnešní době není problém se podívat prakticky kamkoliv, jen do některých států je třeba zařídit správné doklady. Do těchto končin se vyplatí turistická víza do Austrálie, která se nabízí ve dvou podobách a v podstatě se od sebe liší pouhou délkou pobytu. Nelze ovšem v tomto případě zde studovat déle než tři měsíce nebo pracovat, na to jsou k dispozici jiná víza.

Víza na výběr

  1. eVisitor víza 651 – mají platnost 12 měsíců, avšak jedna návštěva nesmí překročit délku tří měsíců. Že jste si to dostatečně neužili? Nevadí, můžete bez problémů vycestovat a opětovně se na tři měsíce vrátit. Jen je třeba dát pozor na to, co vlastně zde chcete vykonávat za činnost. Pro návštěvu rodiny, či delší dovolenou jsou tato turistická víza do Austrálie ideální.
  2. visitor víza subclass 600 – jedná se o dlouhodobější vízum a i jeho vyřízení trvá o trochu déle, nicméně poté si lze v Austrálii užít 6, 9 nebo 12 měsíců v kuse. V tomto případě nejste omezeni časem, ale opět platí podmínky zcela stejné. Nelze na toto vízum pracovat ani studovat po dobu delší, než 3 měsíce.

K vycestování je nutné si zařídit odpovídající vízum a především vlastnit platný cestovní pas.