Krby Žatec

Led žárovky

by on 7. 10. 2021

Možná patříte k lidem, kteří se domnívají, že používat led žárovky je zbytečné a bohatě si vystačíte s levnými typy žárovek, které používáte roky a nenašli jste jediný důvod, proč byste je měli měnit za jiné.
Nenechte se mýlit. Nejde o cenu, protože všichni dobře víme, že led žárovky jsou mnohem dražší, ale jde především o to, jaké výhody vám jejich používání přinese. Nejsilnějším argumentem je skutečnost, kterou ale potvrzují mnohé výzkumy, že led provedení žárovek šetří úspory za elektrickou energii, protože svým provozem nespotřebují tolik energie, co spotřebují běžné typy žárovek. Ušetřit tak ročně můžete až několik tisíc korun.

Co dalšího?

V další řadě led žárovky vydrží v provozu několik let a nemusíte je tak často měnit. Čili i v tomto případě šetříte své náklady. Mají vysokou svítivost, nízkou povrchovou teplotu, vydrží časté spínání, existují v mnoha variantách a dokážou tak nahradit jakoukoliv běžnou žárovku, produkují bílé světlo, které má větší světelný rozptyl a naše oči jej také lépe snášejí.